قالب فلزی بتن

axe sayt

قالب مدولار فلزی

مدولار به معنی مقیاس و اندازه است. قالب مدولار فلزی به معنی تنوع محصولات و با کاربرد های بالا است. فلز ها به صورت میل گرد، ورق و… برای قالب بندی تولید می شوند. به سادگی می توان پانل های قالب فلزی بتن را به وسیله گوه و پین و اتصالات قالب بتن به هم وصل نموده و یا از هم جدا نمود. با استفاده از قالب مدولار فلزی می توان قالب فلزی بتن را به صورت یک تکه کامل درآورد و با جرثقیل به محل مورد نظر برده و در آنجا نصب کرد. پس از باز کردن قالب بتن نمایی بسیار صاف و رویه ی خوبی مشاهده می شود و فقط درز پانل های این قالب ها باقی می ماند.

قالب فلزی بتن این سیستم متشکل از پانل های مدولار در اندازه های استاندارد است که از آن ها می توان برای قالب بندی انواع سازه های بتنی نظیر دیوار ، ستون ، سقف ، پل ها ، مخازن ، دیوار برشی ، مقاطع مختلف بتنی ، دیوار پیش ساخته و  ... استفاده کرد .

پانل های مدولار توسط اتصالاتی نظیر پین و گوه ، بست قورباغه ای ، گیره و ... به هم اتصال می یابند و تشکیل سازه ای سخت می دهند که می تواند به  راحتی

در برابر فشارهای هیدرواستاتیکی بتن مقاومت کند .

IMG 20221019 WA0025

پانل ها می توانند بنا بر نیاز مشتری در اندازه های خاص نیز تولید گردند . قالب های تولیدی شرکت بتن سازه در دو نوع خم و تسمه ای طراحی و تولید می گردند .  خم از ورق 3 میل خمکاری شده می باشد و

نوع تسمه ای به صورت ورق رویه 3 میل و تسمه های جانبی 5 میل و سخت کننده های داخلی 4 میل می باشد . عرض تسمه ها نیز به دو صورت 5 و 6 سانتی متری می باشد 

.  وزن هر متر مربع قالب فلزی بتن حدود 40 کیلوگرم می باشد

 

 مراحل اجرای قالب بندی بتن

 

_ برای جلوگیری از نشت شیره بتن باید صفحات قالب بتن کاملا به هم چسبیده و متصل شوند.

_ قالب ها را باید در کلیه جهات افقی و عمودی کنترل کرد و از محکم بودن پشت بند ها، تیر های نگهدارنده قالب و دستک ها مطمعن شویم.

_ در زمان بتن ریزی مدام قالب بتن را کنترل کنیم. اگر لازم بود تنظیم یا تقویت شوند.

_ از نظر وجود خرده های چوب قسمت های داخلی بتن را کنترل کنیم.

_ برای جلوگیری از جدا شدن دانه های شن و ماسه و دوغاب سیمان اگر ارتفاع بتن ریزی بیش از ۵/۱ متر بود از ناودان های فلزی یا لوله های لاستیکی استفاده شود.

_ انتهای ویبراتور در زمان ویبره کردن بتن تا حد پایین بتن باشد تا جایی که بتن ریخته شده قبلی را تا بیست سانتی متر ویبره کند.

_ در زمانی که با پمپ بتن ریزی انجام می شود باید توجه کنیم پر کردن قالب از بتن با سرعت زیاد صورت گیرد. اگر قدرت پمپ و به دنبال آن میزان بتن ریزی کم باشد ممکن است این عمل باعث باز شدن یا شکستگی قالب بتن شود.

.برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما  تماس بگیرید 

 

 

تماس با بتن سازه

دفتر فروش :  تهران ، شاد اباد ، میدان جانبازان ، به سمت اتوبان فتح ، خ منجیل ، کوچه 6 ، پلاک 222

کارخانه  : جاده قدیم قم کاشان ۱۰۰ متر بعداز پل جمکران اولین دوربرگردان جنب باسکول زمرد نو داخل کوچه پلاک 6

آدرس ایمیل: Info@betonsaze.com
شماره تماس: |66316047

موبایل :  09123069368

موبایل : 09121930776

شنبه - ۴ شنبه: ۸ صبح - ۵٫۳۰ بعدظهر

۵شنبه: ۸ صبح - ۲٫۳۰ بعدظهر

قالب فلزی بتن ، قالب بتن ، قیمت قالب فلزی بتن دست دوم ، قالب بتون ، قالب فلزی چیست ، قالب فلزی بتن کارکرده ، جک سقفی ، وزن قالب فلزی بتن

فعالیت خود را در سال 1388 با تولید ملزومات قالب بندی ، جک های سقفی و داربست های مدولار ، اسپیسر ، واتر استاپ و افزودنی های بتن آغاز نموده است و هم اکنون با در اختیار داشتن تجهیزات مناسب و منابع انسانی متخصص و کارآمد قادر به طراحی ، مشاوره و تولید در زمینه انواع تجهیزات قالب بندی بتنمی باشد .شرکت بتن سازه تا کنون افتخار همکاری با بسیاری از پروژه های بزرگ ساختمانی را در سطح کشور داراست و توانسته است رضایت مشتریان خود را از نظر کمی و کیفی جلب نماید .

کلمات کلیدی: قالب فلزی بتون | اسکافلد | انواع متعلقات قالب بندی | جک سقفی تخته چندلایی

آمار بازدید سایت

امروز22
دیروز48
این هفته447
این ماه725
کل187046

یکشنبه, 27 خرداد 1403

تماس با ما

دفتر فروش :  تهران ، شاد اباد ، میدان جانبازان ، به سمت اتوبان فتح ، خ منجیل ، کوچه 6 ، پلاک 222

کارخانه  : جاده قدیم قم کاشان ۱۰۰ متر بعداز پل جمکران اولین دوربرگردان جنب باسکول زمرد نو داخل کوچه پلاک ۸

آدرس ایمیل: Info@betonsaze.com
شماره تماس: |66316047

موبایل :  09123069368

موبایل : 09121930776

شنبه - ۴ شنبه: ۸ صبح - ۵٫۳۰ بعدظهر

۵شنبه: ۸ صبح - ۲٫۳۰ بعدظهر